Jogo » OUTROS » Kuizi gjuha angleze pjesa e parë (Adicionado em 02-09-2015)

Kuizi gjuha angleze pjesa e parë (89 visitas)

   Kuizi gjuha angleze pjesa e parë
1 Estrela2 Estrelas3 Estrelas4 Estrelas5 Estrelas (No Ratings Yet)
Descrição: Ky eshte nje kuiz nga Gjuha angleze. Kuizi permban 10 pyetje, ku secila pyetje ka 3 ose 4 opcione ku vetem njeri opcion eshte i sakte. Testoni njohurite tuaja ne gjuhen angleze.rnrnrnPergjigjuni ne pyetjet qe paraqiten ne kete kuiz.rnrnrnGjuha angleze, Kuizi gjuha angleze, Gjuhe angleze kuize, Testet e matures gjuha angleze, Gjuha angleze kuize, kuize shqip, Kuize ne gjuhen angleze, gjuha angleze dhe gjuha shqipe kuize, Testet e matures, Matura testet, Matura testet e matures, Matura testet online, Kuize shqip, Kuize te ndryshme shqip,
0%

Jogos Recomendados

Rosa mistica spa

In this game you have to take care of Rosa, to hel...

Wheelie king

Wheelie King is the ultimate wheelie endurance gam...

Srica stage dress up

Enjoy the Dress Up game, she needs you to give her...

Kuizi biologjia – pjesa e tetë

Ky eshte nje kuiz nga Biologjia.Pjesa e tetë perm...


Comentários

Comments

comentários

Powered by Facebook Comments