Jogo » OUTROS » Muajt e vitit në gjuhën angleze (Adicionado em 01-09-2015)

Muajt e vitit në gjuhën angleze (243 visitas)

   Muajt e vitit në gjuhën angleze
1 Estrela2 Estrelas3 Estrelas4 Estrelas5 Estrelas (No Ratings Yet)
Descrição: Ky është një kuiz nga gjuha angleze përkatësisht për muajt e vitit se si quhen në gjuhën angleze. Kuizi përmban 12 pyetje me nga 4 opcione ku vetëm njëri opcion është i saktë. Testoni njohuritë tuaja në gjuhën angleze.rnrnrnPërgjigjuni në pyetjet që shfaqen. rnrnKuize anglisht, Kuize të ndryshme në gjuhën angleze, gjuha angleze kuize, kuize shqip, kuize shqip dhe anglisht, 12 muajt e vitit në gjuhën angleze, 12 muajt e vitit anglisht, Teste anglisht, teste të ndryshme anglisht, testoni veten në gjuhën angleze, gjuha angleze teste online, Teste online, teste online shqip, teste online anglisht,
0%

Jogos Recomendados

Kuizi gjuha angleze pjesa e dytë

Ky eshte nje kuiz nga Gjuha angleze. Kuizi permban...

Emma – a day at the zoo

Join Emma for a day of fun as she explores the Zoo...

House of chocolates hd

House Of Chocolates is a new free tasty match 3 ga...


Comentários

Comments

comentários

Powered by Facebook Comments