Jogo » OUTROS » Stinët e vitit në gjuhën angleze (Adicionado em 01-09-2015)

Stinët e vitit në gjuhën angleze (139 visitas)

   Stinët e vitit në gjuhën angleze
1 Estrela2 Estrelas3 Estrelas4 Estrelas5 Estrelas (No Ratings Yet)
Descrição: Ky është një kuiz për stinët e vitit se si quhen apo shkruhen në gjuhën angleze. Kuizi përmban 4 pyetje me nga 4 opcione ku vetëm njëri është i saktë. Testoni njohuritë tuaja në gjuhën angleze.rnrnrnPërgjigjuni në pyetjet e parashtruara.rnrnrnStinet e vitit, Stinët e vitit, Viti dhe stinët, Kuize anglisht, Kuize në gjuhën angleze, gjuha angleze kuize, kuize për gjuhën angleze, kuize anglisht shqip, Kuize online, teste anglisht, Teste te ndryshme anglisht, mëso anglisht online, meso anglisht online, Mesoni anglishten, mesoni gjuhen angleze online,
0%

Jogos Recomendados

Storm the house 3

“Hands down, the best game since Storm the H...

Dirt bike 3d

Dirt Bike 3D is a 3D dirt bike game. The goal of t...

Gravitex 2

Give your ball just enough power to zoom around or...

Divide

Divide the figure into the required quantity of pi...


Comentários

Comments

comentários

Powered by Facebook Comments